TransCom International

Aktualnosci

BALT MILITARY EXPO 2012

BALT MILITARY EXPO 2012 27.06.2012

Targi BALT-MILITARY-EXPO sa scisle zwiazane z morzem i wybrzeżem. Koncentruja się na tematyce militarnej, bezpieczeństwa i ratownictwa. Dedykowane sa Marynarce Wojennej RP, innym rodzajom wojsk oraz formacjom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Marynarka Wojenna RP i pozostałe rodzaje sił zbrojnych znajduja się w trakcie realizacji programu na lata 2009 - 2018. Kontynuowane sa procesy modernizacji Straży Granicznej, Policji i Państwowej Straży Pożarnej. Siły zbrojne i formacje bezpieczeństwa państwa oczekuja na oferty producentów uzbrojenia, sprzętu i wyposażenia oraz zapraszaja do udziału w procesach modernizacyjnych.
EDURA 2011 VIII Międzynarodowa Wystawa Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa

EDURA 2011 VIII Międzynarodowa Wystawa Ratownictwo i Technika Przeciwpożarowa 09.06.2011

EDURA to specjalistyczna wystawa podczas której prezentowane są urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej obiektów. Celem wystaw EDURA jest zaprezentowanie przedstawicielom władz państwowych, samorządowych, gospodarczych oraz środowisku pożarniczemu najnowszych osiągnięć techniki stosowanej do zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektów, ratownictwa i likwidacji skutków klęsk żywiołowych.

Targi Cło I Granica XIV Międzynarodowa Wystawa Wyposażenia Dla Kontroli Celnej I Granicznej 13.10.2008

Wystawa Cło i Granica daje od dziesięciu lat możliwość spotkania się w jednym miejscu i czasie dostawców sprzętu dla służb kontroli celnej i granicznej i straży ochrony kolei z gronem wysoko wykwalifikowanych, profesjonalnych, docelowych odbiorców.
europoltech 2011  Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa

europoltech 2011 Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa 13.04.2005

Na targach prezentowane są unikalne rozwiązania technologiczne oraz światowe nowości techniczne i sprzętowe Udział w imprezie bierze ponad 170 wystawców z kraju i zagranicy. Targi EUROPOLTECH przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów. Eksperci wszystkich służb mają możliwość poznania nowoczesnych narzędzi z zakresu: techniki operacyjnej, kryminalistycznej, łączności, teleinformatyki, ochrony obiektów i osób, ratownictwa, ochrony granic, kontroli ruchu drogowego oraz sprzętu i uzbrojenia dla Wojsk Specjalnych i Żandarmerii Wojskowej oraz oddziałów antyterrorystycznych.
Technika dla Bezpieczeństwa Publicznego 2008 I Międzynarodowa Konferencja Razem Bezpieczniej W Regionie

Technika dla Bezpieczeństwa Publicznego 2008 I Międzynarodowa Konferencja Razem Bezpieczniej W Regionie 13.10.2008

Konferencja została zorganizowana wspólnie przez Komendę Wojewódzką w Katowicach, Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach, Komendanta Szkoły Policyjnej w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Sosnowiec. Konferencji towarzyszyła wystawa sprzętu do monitoringu wizyjnego przestrzeni publicznej, środków technicznych zabezpieczenia mienia oraz wyposażenia dla służb Policji, Straży Miejskiej, Straży pożarnej, firm ochrony mienia pt. „Technika dla Bezpieczeństwa Publicznego”.

Visit in 888bingo information.

© 2014 TransCom International Sp. z o.o. Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone.
Wykonanie ESTA S.C.